KAMADO JOE KERAMICKÝ GRIL NAJLEPŠÍ NA SVETE

Všetky prvky keramického grilu Kamado Joe boli vyvinuté tak aby každé jedno grilovanie bolo obohacujúce na skúsenosti a zábavné tak ako sa len dá. Jednoducho nastaviteľný, čistá údržba a dokonalé varenie.

" Chcete si za upršaného a zasneženého počasia grilovať ? Vďaka špeciálnej glazúre si môžete užívať letné grilovačky aj v zime. "

"  Dvoj-funkčný liatinový vetrací systém Kamado Joe ponúka dokonalú reguláciu teploty. Vrchná časť vrchnáku (koliesko „sedmikráska“) sa používa pre nízkoteplotné varenie, zatiaľ čo hlavná časť vrchnáku sa používa pri grilovaní, pečení a prudkom pečení. "

Kamado Joe je dokonalý GRIL. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.

K vynikajúcemu výsledku grilovania nesmie chýbať ÚDENIE, ktoré doladí chuť mäska podľa použitej štiepky. So svojou schopnosťou kontroly teploty a vďaka efektu dlhého postupného horenia drevného uhlia, je možné používať KamadoJoe aj na údenie alebo tiež na prípravu pokrmov, ktoré si vyžadujú pomalé varenie, či pečenie pri nízkych teplotách.

Dokonale sprudka OPEČIE vaše steaky. Vďaka izolačným vlastnostiam Kamado Joe a schopnosti drevného uhlia vytvoriť vysoké teploty, budete môcť dosiahnuť teplotu až do 400°C. To znamená, že na ňom pripravíte dokonale prepečený steak presne tak, ako to robia v najvychytenejších steakhousoch.

Kamado Joe dokáže UPIECŤ pizzu, chlieb či dokonca koláč. Mnoho ľudí verí, že pizza robená na Kamado Joe je najlepšia pizza akú kedy mali. To isté platí aj pre chlieb. Prakticky všetko, čo môžete upiecť v klasickej rúre, upečiete aj s pomocou
Kamado Joe. Keď to raz vyskúšate už nebudete chcieť meniť.

SYSTÉM GRILOVANIA DIVIDE & CONQUER PRE KAMADO JOE

Náš patentovaný flexibilný systém varenia, pečenia a údenia je revolučný v tom, že môžete naraz pripravovať rôzne potraviny pri rôznych teplotách v rovnakom čase. Pripravíte tak všetko jedlo naraz a pritom nemusíte čakať a odbehovať od grilu.

ROZDIELNE TEPELNÉ ZÓNY

Vytvorte rôzne tepelné zóny v grile Kamado Joe s keramickou doskou polmesiac, ktorá čiastočne blokuje silné priame teplo na potravinu aj vytvára nepriame grilovanie.

ZVÄČŠENÁ VARNÁ PLOCHA

Naše multi stupňové rošty vám zabránia preplneniu roštu. Zdvojnásobte navýšovaním jednotlivých roštov grilovací priestor, a takto je ľahké pripraviť naraz mäso, alebo zeleninu.

Tento dokonalý systém pre rôzne spôsoby grilovania je súčasťou každého keramického grilu Kamado Joe pre veľkosti Classic a Big.

Pripravený na grilovanie do 15 minút!

Drevné uhlie sa rozhorí oveľa rýchlejšie ako brikety. S elektrickým zapaľovačom LooftLighter budete pripravený na grilovanie do 15 minút.

Dvoj-funkčný hliníkový vrchnák na jednoduchú reguláciu teploty

Kamado Joe ponúka unikátny dvoj-funkčný vetrací systém. Regulácia teploty je veľmi jednoduchá a dokážete nastaviť presnú teplotu pre pomalé pečenie, ale aj ideálnu teplotu pre grilovanie, pečenie a prudké pečenie.

Menej popola znamená ľahšie čistenie

Vzhľadom na to, že hrudkové drevné uhlie produkuje menej popola ako drevné brikety, bude to jednoduchšie s čistením. Navyše nespálené drevné uhlie je možné znovu zapáliť pri ďalšom použití grilu. A KamadoJoe navyše teraz prichádza s patentovanou zásuvkou na popol, ktorá umožňuje vyčistiť gril oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.